Şirket ve Ürünleri Multimedya İçerik
Elektrik Güç Silikon Kauçuk

SQUARE SİLİKON Çin merkezli profesyonel sıvı silikon malzeme üreticisi ve tedarikçisi vardır. Biz yeni teknolojilerin uygulanmasını ve yeni ürünler üretmeye devam. Sonuç olarak, biz size izolatör ve iletim LSR ve daha fazla ürün için LSR de dahil olmak üzere yeni silikon malzemeler sunabiliyoruz.

Bebek Bakımı Silikon Kauçuk

2002 den beri deneyimimizle bize alev geciktirici LSR, düşük volatilite LSR, Yüksek ısıya dayanıklı silikon kauçuk Dahil olmak Üzere Genel Amaçlı Yüksek Kaliteli silikon kauçuk Üretimi Yeteneği, kazandık beri SQUARE Silikon Malzemeleri Firma Araştırma dahası ettik, silikon malzeme Üretimi yapan olmustur ettik. Firmamız, ISO 9001 Açısından akredite edilmistir A.Ş.

  1. Bebek Nipeller için o Sıvı Silikon Kauçuk

   Sıvı silikon kauçuk vb bebek meme, biberonların besleme şişe kapakları, bebek sofra, göğüs pompası mühür yüzük, bebek oyuncak gibi bebek besleme ürünlerini yapmak için idealdir

  1. Bebek Nipeller için o Katı Silikon Kauçuk

   Bizim katı silikon kauçuk özellikleri mükemmel elastik esneklik, iyi termal yaşlanma direnci ve anti-sararma özelliği. hala yararlı özelliklerini muhafaza ederken, bu, kararlı ve zorlu ortamlarda ve -60 ℃ ile 250 ℃ sıcaklığa dayanıklıdır. Sayesinde üstün özellikleri, bu katı silikon kauçuk bebek meme, dalış gözlük, vb üretmek için idealdir

Tıbbi Amaçlı Silikon Kauçuk

2002 yılında kurulan, SQUARE Silikon Malzemeleri Şirketi Çin tıbbi amaçlı üreticisi ve tedarikçisi için profesyonel bir silikon kauçuk olduğunu. ISO 9001 kalite yönetim sistemi tarafından onaylı, yüksek kaliteli sıvı silikon kauçuk ve katı silikon kauçuk üretimi için çalışıyoruz.

  1. Tıbbi Amaçlı o Sıvı Silikon Kauçuk

   tıbbi amaçlı Bizim sıvı silikon kauçuk hala tüm yararlı özellikleri korurken, 250 ℃ -60 ℃ aşırı sıcaklıklar altında çalışabilecek yüksek şeffaflık, iyi elastik dayanıklılığını, yüksek yırtılma direnci, anti-sararma özelliği, termal yaşlanma direnci, vb özellikleri .

  1. Tıbbi sacculus için Silikon Kauçuk

   Bu nedenle, tıbbi amaçlar için uygundur. 1: bileşenler karıştırıldıktan oranı 1 olmalıdır. Tıbbi sacculus için sıvı silikon kauçuk yüksek şeffaflık, iyi elastik esneklik, yüksek yırtılma direnci, kabarma, anti-sararma özelliği, termal yaşlanma direnci, vb hala korurken -60 ℃ ℃ 250 aşırı sıcaklıklar altında çalışabilir özellikleri yararlı özellikleri.

  1. Tıbbi Tüp için o Silikon Kauçuk (Peroksit tedavi)

   Hala tüm yararlı özellikleri korurken -60 ℃ ℃ ila 250 aşırı sıcaklıklar altında çalışabilir yüksek kopma mukavemeti, iyi elastik dayanıklılığını, anti-sararma özelliği, termal yaşlanma direnci, vb sahiptir. Bu katı silikon kauçuk tıbbi tüp yapmak için kullanılır.

  1. Silikon Kauçuk Tıbbi Tüp için (Platin tedavi)

   Bu iki bileşen, platin, katı silikon kauçuk ekstrüzyon işlemleri için uygundur katalizli. Bu silikon kauçuk USP Sınıf VI ve / veya ISO 10993 biyouyumluluk standartlarına göre test edilmiş tıbbi tüp, üretimi için gelişmiş özel olduğunu. Hala tüm yararlı özellikleri korurken -60 ℃ ℃ ila 250 aşırı sıcaklıklar altında çalışabilir yüksek şeffaflık, yüksek mukavemetli, iyi elastik dayanıklılığını, hızlı kür, sigara sonrası tedavi, anti-sararma özelliği, termal yaşlanma direnci, vb özellikleri .

  1. Kan Ayırma için o Silikon Kauçuk

   LSR140BS istikrarlı viskozite ve özgül ağırlık ile bir sıvı silikon kauçuk olduğunu. Santrifüj etkisi altında kan ile karıştırılarak, kan, kan plazması parçacık ayrılacaktır ve kan analiz ve test gerçekleştirilebilir.

  1. Tıbbi Elektrot Pad için o Basınca Duyarlı Silikon jel

   B = 1: LSG2020-60A / B platin ile katalize 2-bileşenli sıvı silikon kauçuk, parça bir karışım oranı, 1, bu sertleşme sonrasında kendiliğinden yapışma özelliğine sahip silikon jel olur.

  1. Dip Kaplama Silikon Kauçuk

   Daldırma ile kaplama silikon kauçuk platin ile katalize iki bileşenli bir sıvı silikon kauçuk, olarak verilir. İki bileşenin karışım oranı 1: 1 'dir. tedavi sonrasında, tıbbi silikon kauçuk koku ve artıkları içermez. Yani, çevre dostudur.

  1. Antistatik Sıvı Silikon Kauçuk

   İki parça 1 oranında karıştırılmaktadır: 1 arasındadır. tıbbi sınıf malzeme ISO 10993, GB / T 16.886,10-2.000 ve GB / uymak kullanılabilir T16886.5-2003 standartları yanı sıra USP Sınıf VI, ABD FDA CFR21.Part.177.2600, EN1616 ve RoHS standartları

Elektronik Sanayi Silikon Kauçuk

SQUARE, biz elektronik uygulamalarda ne olursa olsun için enjeksiyon silikon kauçuk mükemmel bir seçim sunar.

Gıda Tipi Silikon Kauçuk

Yüksek kaliteli hammadde, yüksek eğitimli teknisyenler, bilimsel tasarım ve iş akışı en iyi kaliteyi garanti edemez. Bizim ürünleri vb elektronik ürünler, elektrik, tıbbi cihazlar, bebek ürünleri, mutfak, otomobil, tekstil, makine mühendisliği, diğer tüketici ürünleri, gibi alanlarda kullanılmaktadır

  1. Pişirme Mat için o LSR

   Kür sonra, gıda sınıfı silikon kauçuk mükemmel yalıtım performansı, ısı direnci ve elastikiyet ile birlikte geliyor. Bu yaygın ısıya dayanıklı, nem ve su geçirmez Yalıtım amaçlı ürünlerde uygulanır.

  1. Ev için o LSR

   Bu seri sıvı silikon malzeme ABD'de FDA CFR 21.Part.177.2600 ve EN14350-2 standartlarına uygundur. A ve B bileşenleri, karıştırıldıktan sonra kapatılır gibi oda sıcaklığında, gıda sınıfı, silikon, 5 gün boyunca güvenli bir şekilde kontrol edilebilir. Sıcaklık yükseldiğinde zaman kısalacak.

  1. Kek Kalıp için o LSR

   Bu LSR üstün elastik dayanıklılığını, iyi termal yaşlanma direnci ve anti-sararma özelliği bulunmaktadır. hala yararlı özelliklerini muhafaza ederken, bu, kararlı ve -60 ℃ ℃ 250 aşırı sıcaklıklara dayanıklıdır. Bu LSR pasta kalıpları yapımında kullanılır.

Spor Malzemeleri Silikon Kauçuk

Eşsiz bir his ve silikon mükemmel performans sağlamak için SQUARE® marka silikon kauçuk ile spor malzemeleri geliştirin. Bizim silikon elastomerler özellikle dalış maskeleri ya da gözlük yapmak için ideal hale getirmektedir olağanüstü yumuşaklık ve konfor sunmak için tasarlanmıştır. Sen, taşıma azaltmak verimi artırmak ve operasyonel maliyet tasarrufu sağlamak için iki bileşenli, platin kür silikon kauçuk bağlı olabilir.

  1. Goggles için o Silikon Kauçuk

   gözlük Bu silikon kauçuk ABD'de FDA CFR21.Part.177.2600, EN tamamen uygun 143350-2 standartlarına imal edilir ve RoHS sertifikalı. AB bileşenleri karışım için güvenli çalışma süresi 20 ℃ altında beş gün olduğunu unutmayınız. artan sıcaklık güvenli çalışma süresi azalmasına neden olur.

  1. Goggles için o Ultra Clear Silikon Kauçuk

   İki bileşenli silikon ABD FDA CFR 21.Part.177.2600, uçucu bileşiğin ve RoHS EN14350 standardına uygundur. belirtilen miktarlarda karıştırılır sonra iki bileşen güvenli kapatma koşulu altında ve 20 ℃ 5 gün boyunca çalıştırılabilir. sıcaklık yükselme süresini kısaltacaktır.

Otomobil Silikon Kauçuk

Silikon Malzeme Şirketi Meydanı'na hoş geldiniz! Firmamız gelişmiş üretim teknolojisi ve üretim ekipmanları ile ISO 9001 açısından akredite edilmiştir, biz otomobil silikon değil, aynı zamanda bizim ürünlerin kullanıldığı vb diğer son derece şeffaf Silikon Kauçuk ve Viskoelastik Silikon Kauçuk, geniş bir yelpazede sadece sağlayabilir elektronik ürünler, elektrik, tıbbi cihazlar, bebek ürünleri, mutfak, otomobil, tekstil, makine mühendisliği ve diğer tüketici ürünleri gibi alanlarda.

  1. Yağlama Amaçlı Silikon Kauçuk Kanama o Yağı

   Çin merkezli bir profesyonel petrol öz terleme silikon kauçuk üreticisi ve distribütörü olarak, biz, silindir yüzey malzemeleri ve gıda sınıfı silikon silikon kauçuk, vb Bunlar silikon malzemeler Birleşik Krallık'ta oldukça popüler olan da dahil olmak üzere silikon kauçuk, geniş bir çizgi sağlayabilir diğerleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Brezilya, Tayland,. Biz ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri büyük dikkat, bu yüzden bizim silikon malzemelerin kalitesi emin olabilirsiniz.

  1. Otomobil Airbag o Kaplama Silikon

   vulkanizasyondan sonra, elastik bir zar haline gelir. oluşan membran özellikleri, yüksek sıcaklık dayanımı, mükemmel yangın dayanımı ve nemli direnci, iyi yalıtım özelliği ve sızdırmazlık yeteneği. Bu silikon ile kaplanmış izolasyon ürünleri bükülmüş sonra onun yalıtım özelliğini kalabilir. Bu kaplama, silikon, otomobil, hava yastıklarının yüzeyini kaplamak için kullanılır.

  1. Ateşleme Otomobil Tel ve Spark Plug için o Silikon Kauçuk

   UL 94 testi ile onaylanmış, bu platin iki bileşenli sıvı silikon kauçuk V0 ve V1 sınıf seviyesine ulaşmıştır katalize. PMP'ler içeren bu 200 ℃ üzerinde, yani aşırı yüksek sıcaklık koşulları normal çalışabilir. yüksek sıcaklık dayanımı ile özellikli, bu sıvı silikon kauçuk otomobiller için ateşleme kablolarını ve bujileri yapmak için kullanılır.

  1. UL-94-V0 Alev Geciktirici LSR

   Bu iki bileşenli platin sıvı silikon kauçuk UL-94-V0 standardına tamamen uygun olarak üretilmiştir katalize. Son derece alev geciktirici ve iyi ısıl direnç özellikleri olduğundan, bu LSR ateşleme bobinleri, yüksek gerilim kapaklar, vb yapmak için kullanılır

  1. Otomobil Motor ve Kapı Silikon Sızdırmazlık Şeridi

   Bu silikon sızdırmazlık şeridi modifiye silikon EPDM olduğunu. Yüksek sıcaklık dayanımı ve iyi hava koşullarına özelliği yanı sıra EPDM miras üstün mekanik özellikleri vardır. Bu silikon malzeme otomobil motorları ve kapılar için sızdırmazlık şeritleri yapmak için kullanılır.

  1. Otomotiv İç Plastik Ürünleri o Silikon Kauçuk

   Silikon modifiye katkı maddesi bir ultra yüksek molekül ağırlığına sahip olan bir zerre şekilli bir madde yani% 50 siloksan içeriğidir. Plastik yüzeyi özelliklerini değiştirmek için çok poliamid uyumlu sistemlerde sorunludur katkı maddesi olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. İyi hava şartlarına dayanıklı Bizim silikon modifiye katkı özellikleri, yüksek salınabilirliğin ve düşük enerji tüketimi.

LED Optik Silikon Kauçuk

Başlıca ürünlerimiz LED optikler yüksek kalite ve düşük fiyatlar, ürünlerimiz İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Brezilya, Tayland ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir vb ile silikon kauçuk, tıbbi amaçlı silikon kauçuk içerir. Bizim silikon malzeme hakkında daha fazla bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Fresnel Lens Optik Silikon

Bu platin iki bileşenli yüksek şeffaf sıvı silikon kauçuk bazik bileşik, çapraz bağlama maddesi, katalizör ve katkı maddeleri oluşmaktadır katalizli. Bizim optik silikon kauçuk özellikleri, yüksek geçirgenliği, iyi hava direnci, anti-sararma özelliği, vb herhangi bir ağır metaller ve aromatik solvent içermez beri, hiçbir uçucu madde vulkanizasyon sırasında kapalı verilir.

  1. Fresnel Lens Optik Silikon

   Bu platin iki bileşenli yüksek şeffaf sıvı silikon kauçuk bazik bileşik, çapraz bağlama maddesi, katalizör ve katkı maddeleri oluşmaktadır katalizli. Bizim optik silikon kauçuk özellikleri, yüksek geçirgenliği, iyi hava direnci, anti-sararma özelliği, vb herhangi bir ağır metaller ve aromatik solvent içermez beri, hiçbir uçucu madde vulkanizasyon sırasında kapalı verilir.

Sağlık ve Koruma Silikon

Silikon kauçuk yaygın vücut bakım ve koruma amaçlı çeşitli ürünler yapmak için kullanılan uygulamalarda kurulmuştur. İşte SQUARE Silikon, biz vb meme protezi, burun aparatı, kulak tıkacı gibi bu ürünler için özel ihtiyaçlarını karşılamak için silikon jel, sıvı silikon kauçuk ve katı silikon kauçuk güzel bir seçim kaynağı.

  1. Meme Protezi için o Silikon Jel

   Nedeniyle tedavi biçiminin görünümü gibi peltesi, genel olarak jöle jel olarak ifade edilir. Bizim silikon jel özellikleri yüksek şeffaflık, sıfır sertlik, toksik olmayan, kokusuz ve tedavi etmek kolaydır. hala tüm yararlı özellikleri korurken 200 ℃ -50 ℃ den aşırı sıcaklıklar altında çalışabilir.

  1. Silikon Kauçuk o Şok Emilim Amaçlı

   Bu silikon kauçuk temel özellikleri hala faydalı özelliklerini korurken, 200 ℃ -50 ℃ aşırı sıcaklık koşullarında normal çalışabilir üstün ribaund yeteneği, istikrarlı büzülme oranı, iyi akışkanlık, vb sayılabilir.

  1. Burun Bracket için o Silikon Kauçuk

   Bu yüksek şeffaf platin iki bileşenli sıvı silikon kauçuk tasarlanmış ve genel gözlük burun dirsek parçası yapmak için üretilmiştir katalize. Bu düşük viskoziteli, yüksek geçirgenlik, orta kuvvette özellikleri ve nispeten yumuşaktır. İki bileşen 1 oranında karıştırılabilir 1:1.

  1. Kalıp Süreci dökün için Silikon Kauçuk o Uygun

   Bu kalıplama işlemini dökün ve iki bileşenin karışım oranı 1 olmalıdır için uygundur: 1 arasındadır. Bu silikon kauçuk hızlı kür yüksek sıcaklık koşullarında elde edildiği, düşük ve yüksek sıcaklıklarda, hem de altında tedavi edilebilir. Bu yetişkin oyuncakları yapmak için ağırlıklı olarak kullanılan olduğunu.

  1. Düşük Viskozite Sıvı Silikon Kauçuk (Enjeksiyon için)

   Bu, iki bileşenli bir sistemi yapılan ve platin ile tedavi, düşük viskoziteli sıvı silikon kauçuktur. ağır metal ve aromatik içermeyen, viskoelastik malzeme insan vücudu için tehlikeli değildir. 1: 1, bir oranda karıştırılır iki bileşeni düşük viskoziteli LSR enjeksiyonlu kalıplama için uygundur.

  1. Yüksek Şeffaf Sıvı Silikon Kauçuk (Earplug Yapımı için)

   İşte kulak tıkacı yapımında kullanılan bir gıda sınıfı silikon kauçuk var. Kulak tıkacı malzemesi insan vücuduna hiçbir zararı sağlanması, İki bileşenli YÜKSEK şeffaf Sıvı silikon kauçuk oldugunu. iki bileşenin karışım oranı 1: 1 'dir.

Endüstriyel Kauçuk Parça Silikon

İşte SQUARE Silikon Malzeme Company'de, önemli bir silikon kauçuk üreticisi ve tedarikçisi olarak, biz endüstriyel kauçuk parçaların kalıplama için silikon kauçuk geniş bir yelpazede sunuyoruz.

  1. Toplama Cure Kalıp için o Sıvı Silikon Kauçuk

   SQUARE® LSR1966-34A/B ve LSR1966-39AE / BE platin ile katalize 2 parçalı ekleme-tipi likit silikon kauçuk vardır. = 10 A: B: 1 iki bölümden Karışım oranı A'dır. orta viskozitede, 2 parçalı LSR kalıplama işlemleri dökün için uygundur.

  1. Kendinden yapışkanlı Sıvı Silikon Kauçuk

   Burada endüstriyel kauçuk parçalar yapmak için tasarlanmış bir kendinden yapışkanlı sıvı silikon kauçuk bulacaksınız. Enjeksiyon kalıplama için müsait iki-bileşenli sıvı silikon kauçuktur. Sertlik 50 Shore A Karışım oranı 1 kadardır: 1. İki bileşen karıştırıldığında edilmiş olarak 20 ℃, en maddeleri silikon güvenli sızdırmazlık koşulu altında 5 gün için de kullanılabilir. Sıcaklık arttıkça zaman kısalacak.

  1. Contalar için sıvı Silikon Kauçuk

   LIM 1939-35A / B, LIM 1939-60A / B, iki komponentli, contaların enjeksiyonla kalıplanması için tasarlanmış platin ile katalize sıvı silikon kauçuk vardır. conta silikon Bu iki serisi yüksek performans, uzun ömürlü ve diğer birçok avantaj sağlamaktadır. Onlar ABD'nin CFR 21. Part.177.2600 EN 14350,2 ve AB RoHS standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

  1. Florosilikon Kauçuk

   SSFR1900 serisi Florosilikon kauçuk yüksek yağ direnci ve yüksek flor içerikli tek bileşenli katı florlu silikon malzeme olarak verilir. Bunlar havacılık, otomobil, petrokimya, tıbbi ve askeri sanayi gibi çeşitli endüstrilerde geniş uygulama alanı bulmaktadır.

Kaplama Silikon Kauçuk

SQUARE tam kaplama malzemeleri için doğru silikon kauçuk bulabilirsiniz sizin için son yerdir. Biz tek bileşenli ve iki bileşenli platin ihtiyaçlarınız için silikon kauçuk katalize kaynağı. Ve bizim silikon çözümleri arzu tam avantajları ile birlikte gelir. Bizim teklifleri hakkında ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

  1. Tekstil üzerinde baskı veya kaplama için Silikon Kauçuk (Skid Korumalı Amaçlı)

   SQUARE® LSR6030 platin ile katalize düşük viskozitesi ve 2-bileşenli sıvı silikon kauçuktur. A ve B parçalarının karışım oranı 1: 1 'dir. silikon malzemeler, tekstil yanı sıra patinaj önleme, dekorasyon ve kusur karşılamak amacıyla poliüretan veya polyester yüzeyine baskı ve kaplama için uygundur.

  1. Tek Parça Silikon Kauçuk

   Biz müşteriye özel renk gereksinimlerini karşılamak için farklı pigmentlerin kullanarak baskı mürekkebi için silikon kauçuk rengini değiştirebilirsiniz. Bu silikon kauçuk da dökme kalıplama işlemi ile, genel silikon ürünleri üretmek için kullanılabilir.

  1. RTV-LSR

   1: iki bileşen için karışım oranı 1 olmalıdır. Bizim RTV-LSR yüksek şeffaflık, genel silikon kauçuk, düşük viskoziteli, vb oda sıcaklığında kür destekler ile güçlü yapışma sahiptir. Bu RTV-LSR silikon kauçuk yüzeyi dağıtıcı hem de ayrı bir silikon birimleri arasında bir bağ olarak kullanılır.

  1. Sıvı Silikon Kauçuk (Kaplama için)

   Bu yüksek viskozite, kaplama uygulamaları için yüksek mukavemetli sıvı silikon kauçuktur. Bu çapraz bağlama maddesi, platinyum katalizörü ve geciktirici içerir. Kaplama malzeme karşılık gelen çapraz bağlama maddesi, platinyum katalizörü ve geciktirici ilave sonra bunun içine renkli mastermatch eklenmesi ve homojen öğütülmesi ve çeşitli renklerde mürekkeplere yapılabilir.

  1. Logo Levha o Silikon Kauçuk

   herhangi bir ağır metal madde ve aromatik hidrokarbonlar sökücülerin içermediğinden, logo tabaka için silikon kauçuk, insan vücuduna, zararsız ve çevre dostu bir ürün olarak kabul edilir. mükemmel elastik esneklik ve kumaş iyi bir yapışma nedeniyle, bu logosu tabakaları yapmak için kullanılır.

Katkı

Biz profesyonel bir Çin merkezli katkı üreticisi ve tedarikçisi vardır. Shenzhen şehrinde bulunan firmamız uygun deniz, kara ve hava ulaşım araçlarına kolay erişim vardır. Bu coğrafi avantajı bize çok derhal ve ekonomik bizim mal teslim sağlar.

  1. Pigment

   Talimatlar veya kullanıcıların tarifi talep üzerine sunulmaktadır. Çin merkezli deneyimli bir silikon malzeme üreticisi ve tedarikçisi olarak, biz yeni teknolojileri uygulamak ve yeni ürünler üretmek. Sürekli çaba sayesinde, biz size hızlı tedavi silikon kauçuk ve tıbbi amaçlı silikon kauçuk, ve daha fazlasını içeren yeni silikon malzeme sunabiliyoruz.

  1. Astar

   PT28 primeri silikon kauçuk ve bu metal, cam ve seramik malzemeler gibi inorganik arayüzler arasında bağlantı için uygundur. Bu yüksek aktif ve kolay bir şekilde ayrışabilir silan birleştirme maddesidir. Bu astar hidrolizi grubu yoğunlaştırıldı ve yapıştırma SiO oluşturmak üzere çeşitli anorganik malzemelerin yapışma hidroksil ile birleştirilebilir.

  1. katalizörünün

   Bu aktif platin kompleksi, özel silikon kauçuk ürünleri katalize için üretilmiştir. Bu, kokusuz toksik olmayan ve ilgili tıbbi ve gıda standartlarını karşılar.

  1. Yapışkanlaştırıcı

   İşte SQUARE de, biz iki bileşen ve tek bileşenli yapıştırıcılar bir seçki sunuyor. Bağlama veya yapıştırıcı madde, silikon kauçuk ve kaplanmış olan malzeme yüzeyi arasındaki yapışma gücünü artırmak için kullanılır

Silikon Yağı ve Silikon Reçine

SQUARE anda, silikon malzemeler önemli bir üreticisi olarak, küresel müşterilerin silikon yağları ve çeşitli özellikleri reçineler sunabiliyoruz. Bu silikon sıvılarının tüm güvenilir kalite ve rekabetçi fiyatlarla sunulmaktadır.

  1. Vinil Silikon Yağı

   Farklı viskoziteye sahip silikon yağı bu dizi, genel silikon kauçukların viskozite ve sertliğini ayarlamak için eriyik olarak kullanılır. Bu, şeffaf, toksik olmayan, kokusuz bir sıvı ve çapraz bağlama reaksiyonunu gerçekleştirmek için etkin bir grubu ihtiva eder.

  1. Hidroksil Fonksiyonel Silikon Yağı

   SF serisi hidroksil fonksiyonel silikon yağı viskozitesi için seçenekler sunar. Viskozite 104 mPa.s × (18 ~ 22) 700 arasında değişir

  1. Hidroksil Vinil Silikon Yağı Sonlandırıldı

   SQUARE gelen YSF serisi hidroksil sonlandırılmış vinil silikon yağları farklı viskozite ve vinil içeriği seçenekleri ile geliyor. Bu çapraz bağlı olabilir, aktif grup ile bir saydam, renksiz ve kokusuz bir sıvıdır. Silikon sıvısı ağırlıklı olarak endüstriyel kendi kendine yapışan bant ve basınca duyarlı bant kullanılır.

  1. Hidrojen Silikon Yağı

   SQUARE tarafından sağlanan hidrojen silikon yağı Bu modeller da farklı hidrojen içeriği ile ve çapraz bağlı olabilir, aktif grup ile donatılmıştır, saydam, renksiz ve kokusuz silikon sıvıları bulunmaktadır. Esas olarak çapraz bağlama maddesi kullanılmaktadır.

  1. Silikon Reçine

   Özelliği: Özel yapının reaktif polisiloksan ile
   Uygulamalar:sıvı silikon reçinesi esas olarak basınca karşı duyarlı yapıştırıcı madde için bir dolgu ya da yapıştırıcı güçlendirici olarak kullanılır
   Ambalaj: 20kg / kova, 200kg / kova