Şirket ve Ürünleri Multimedya İçerik

Yağlama Amaçlı Silikon Kauçuk Kanama Yağı

Çin merkezli bir profesyonel petrol öz terleme silikon kauçuk üreticisi ve distribütörü olarak, biz, silindir yüzey malzemeleri ve gıda sınıfı silikon silikon kauçuk, vb Bunlar silikon malzemeler Birleşik Krallık'ta oldukça popüler olan da dahil olmak üzere silikon kauçuk, geniş bir çizgi sağlayabilir diğerleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Brezilya, Tayland,. Biz ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri büyük dikkat, bu yüzden bizim silikon malzemelerin kalitesi emin olabilirsiniz.

    1. Yağ Otomobil Bobin Linkspan için Katı Silikon Kauçuk Kanama

      Bu platin iki bileşenli bir katı silikon kauçuk enjeksiyon veya kompresyon kalıplaması otomobil rulo linkspans için özellikle uygundur katalizli. Bizim yağ öz sızma katı silikon kauçuk hala tüm yararlı korurken, 250 ℃ -60 ℃ aşırı sıcaklıklar altında çalışabilir iyi elastik dayanıklılığını, küçük deformasyon, yüksek mukavemetli, yüksek yalıtım direnci, üstün bir anti-aging özelliği, vb özellikleri özellikleri.

    1. Otomobil Bobin Linkspan için Sıvı Silikon Kauçuk Kanama • Yağ

      Bu yağ, eksudatif, yüksek sıcaklığa dayanıklı, platinyum, iki bileşen, sıvı silikon kauçuk kendini sıvı yağ dışarı Otomobil rulo linkspans yapmak için özellikle uygundur katalizli. Bizim yağ kendini terleme sıvı silikon kauçuk özellikleri iyi hava direnci ve düşük sıkıştırma seti. vulkanizasyon sonra, uzun bir süre yavaş yavaş yağ eksüda yapabiliyor.